Naturalne składniki na cere

Naturalne składniki na cere

Stosuj wyłącznie naturalne składniki na twoją cere

Imbir na odporność

O tego wyjątkowym działaniu napisano wiele. Imbirową herbatkę lub augmentacja imbiru doœcignąć potraw zaleca się, jak zaczyna się infekcja (działa napotnie), w zapaleniu oskrzeli (ułatwia odkrztuszanie), na rzecz wzmocnienia organizmu (pomaga porzucić toksyn z organizmu).

Anyż na kaszel

Przemywanie skóry trądzikowej naparem spoœród anyżku łagodzi jej stan zapalny. Inhalacje anyżkowe są pomocne przy zapaleniu górnych dróg oddechowych, suchym kaszlu, w astmie. Anyżek działa podobnie jak moczopędnie. Można sumować go ć porannej kawy, herbaty – znakomicie pobudza i dodaje energii.

Szafran na depresję

Szafran bywa nieliczny – działa na ośrodkowy układ niespokojny. Stwarza, że w organizmie wydziela się więcej dopaminy i serotoniny – hormonów szczęścia. Szafran zawiera także substancje, które posiadają wpływ na spokojny i dobry objęcia Morfeusza.

Gałka muszkatołowa

Ma bardzo specyficzny smak, często dodawana jest ć sosów dodatkowo zapiekanek, bo ułatwia trawienie (niweluje generowanie się gazów). Łagodzi również nieżyt żołądka, zapobiega wymiotom i biegunkom. Spożywanie gałki muszkatołowej zaleca się również osobom cierpiącym na choroby reumatyczne.

Czytaj również  Jak działa Volu Shampoo - składniki, zalety i sposób użycia